O firmie

ALTARO to solidna, polska firma oferująca najwyższej jakości produkty z branży szaf metalowych, sejfów oraz mebli metalowych.
Współpracujemy z wieloma znanymi i cenionymi producentami, dzięki czemu dostarczamy swoim Klientom starannie wyselekcjonowane produkty o najwyższej jakości i precyzji wykonania. Wszystkie meble metalowe, sejfy i szafy metalowe znajdujące się w naszej ofercie zostały tak zaprojektowane i wyprodukowane by spełniać wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania.

Firma ALTARO oferuje swoim Klientom kompleksową obsługę obejmującą doradztwo, wycenę, dostawę, a także – na życzenie Klienta – montaż we wskazanym miejscu.
Dysponujemy specjalistyczny sprzętem np. tzw. „SCHODOŁAZEM”, dzięki któremu jesteśmy w stanie przy pomocy tylko jednej osoby wnieść na dowolne piętro szafy o wadze do 550 kg.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Zespół Firmy ALTARO dokłada wszelkich starań, aby zamówienia realizowane były w jak najkrótszym czasie, z zachowaniem najwyższych standardów jakości obsługi.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową i bogatą ofertą mebli metalowych, sejfów oraz szaf metalowych, którą przygotowaliśmy dla Państwa bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy.

Wierzymy, że sprostamy Państwa oczekiwaniom…

Zespół Firmy ALTARO


Masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji?

z chęcią pomożemy!

Wyślij zapytanie

lub zadzwoń do nas: +48 501 516 977